Contact - OldGaffers NL

Ga naar de inhoud

Contact

Voettekst



Wil je wat meer weten over de vereniging? Heb je een opmerking over de website?
Heb je een Gaffer gespot en heb je een mooie foto daarvan?
Of wil je gewoon iets leuks vertellen?

Ons post-adres is:

"Old Gaffers Association Nederland"
Zandberglaan 8
Breda, 4818 GK
Netherlands

Bankrekeningnummer: NL62INGB0004365650

Algemeen contactadres:


of

Je neemt rechtreeks contact op met een bestuurs- of commissielid
OGA NL bestuur:
Naam:
Functie:
E-mail:
Telefoon:
Cees van Spierenburg
Voorzitter
voorzitter@oldgaffers.nl+31 653 25 15 39
Sjef Menu
Secretaris
secretaris@oldgaffers.nl+31 622 19 09 93
Ad van de Griend
Penningmeester
penningmeester@oldgaffers.nl
+31 628 83 51 54
Dirk Peeters
Bestuurslid
dirk@oldgaffers.nl+32 496 72 57 48

Karel de Leeuw
Bestuurslid
karel@oldgaffers.nl+31 620 54 19 79
Gemeenschappelijk adres (Alle bestuursleden)bestuur@oldgaffers.nl
OGA NL commissies:
Functie:
Naam:
E-mail:
Telefoon:
Winkel
Noord: Mieke de Peijper
Zuid: Dirk Peeters
winkel@oldgaffers.nl
+31 620 56 29 28
+32 496 72 57 48
Contact OGA UK
Rik Janssen
oga.uk@oldgaffers.nl+31 613 06 23 45

Evenementen
Noord: Karel de Leeuw
Zuid: Dirk Peeters
evenementennoord@oldgaffers.nl
+31 620 54 19 79

Online fotoalbum
(Flickr)
Erik Frenks
+31 118 46 68 16
Fotocompetitie
Jules Sala
fotocompetitie@oldgaffers.nl
Meetcommissie/ArchivarisErik Frenksmeetcommissie@oldgaffers.nl+31 118 46 68 16
BeurscommissieRoos Kuiper,
Renée Verhoef & Karel de Leeuw
beurscommissie@oldgaffers.nl+31 653 97 70 20
+31 620 54 19 79
Redactie nieuwsbriefJeroen Montauban,
Margje Kamphuys & Hilde Kuiper
redacteur@oldgaffers.nl+31 644 44 58 28

Website & FacebookGerhard Rietdijkwebredacteur@oldgaffers.nl+31 187 49 35 74
Lay-out nieuwsbriefBernadette De Pauwlayout@oldgaffers.nl+32 497 40 97 10
Webmaster:
Functie:
Naam:
E-mail:
Telefoon:
Webmaster
webmaster@oldgaffers.nl

Wil jij ook zo'n coole, toffe, leuke, fantastische website als deze?
Neem dan contact op met CyberDan door hieronder te klikken.
Terug naar de inhoud